Yandez

Klasik Bakım

Klasik Bakım

Klasik Cilt Bakımı, felsefesi temizleme ve nemlendirme esasına dayanır. Ayda bir kez hemen hemen herkesin yaptırması gereken temel bir bakımdır.

Uygulamada, tüm yüzeyde siyah nokta temizliği yapılır ve cilt nemlendirilir. Daha sonra mevsime ve cilt yapınıza uygun serum veya maske uygulaması yapılır. İşlem süresi yaklaşık olarak 1,5 saattir.

Profesyonel ürünler ile uzamanlar tarafından cildin ihtiyacına uygun olacak şekilde derinleme temizleme işlemi olan Klasik Cilt Bakımı yaklaşık 1,5 saat sürüyor. Cilde sırasıyla temizleme, peeling, tonik, buhar, komedon temizliği, maske ve nemlendirici ile masaj yapılarak işlem tamamlanıyor.

Bu şekilde cilt temizleniyor, tıkalı olan gözeneklerde biriken yağ ve kirlerden arındırılıyor, cildin esnekliği ve parlaklığı geri kazandırılmış oluyor.

Klasik cilt bakımı her zaman yapılabilmektedir. Ancak deri 28 günde bir kendini yenilediği için ayda bir önerilmektedir.

Antalya Güzellik Merkezi

Hakkımızda

Nova Güzellik Salonu, 23 yıllık birikim ve deneyim sonucunda kusursuz  hızmet anlayışı ile faaliyet gösteren bir isletmedir. Hizmetlerimiz arasında Antalya Lazer epil...

İletişim

Fener Mahallesi 1967 Sokak No:16/4 Muratpaşa / ANTALYA

Email:
info@novaguzelliksalonu.com

0544 540 1943 / 0544 540 1968

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cumartesi:
10:00 - 19:00

Pazar:
Kapalı

Çalışma saatleri dışındaki randevular için iletişime geçiniz.