Yandez

Kaş kontürü

Kaş kontürü

Kalıcı makyaj uygulamalarından biri olarak karşınıza çıkan kalıcı kaş dövmesi, kaşları seyrek olan, kaşlarında boşluklar olan ya da kaşlarını mevcut halinden daha kalın yapmak isteyen kişilere uygulanan bir dolgu işlemidir. Son zamanlarda oldukça sık uygulanan ve hem kadınların hem de bazı erkeklerin tercih etmiş olduğu kalıcı kaş kontürü, doğal bir boyanın deri altına enjekte edilmesi ile yapılan bir uygulamadır. Bu uygulamaya bir nevi dövme işlemi demek de mümkündür.

Seyrek, şekilsiz ve çıkmayan kaşlarınız varsa, kaşlarınıza şekil vermekte zorlanırsınız bir bayanın güzel görünmesini sağlayan en önemli etmenlerden biri de kaşlardır. Ne kadar güzel kaşlarınız varsa o kadar güzel bakışlara sahip olursunuz ve daha çekici görünürsünüz. Bu nedenle kaşlarınızın şekli ve sizde nasıl durduğu önemlidir. Eğer kaşlarınızdan memnun değilseniz sizler için muhteşem bir önerimiz var. Kaş kontür tekniği ile artık şekilsiz, seyrek duran ve size yakışmayan kaşlardan kurtulabilirsiniz. 


Kaş kontür nedir ve neden önemlidir;


Kaş kontür uygulamasının bir diğer ismi de kalıcı makyajdır. Bu uygulama kaşları şekil almayan, seyrek olan ve kaşlarından memnun olmayan kişilerde uygulanır. Bu yöntemle kişinin yüz şekline göre, saç ve ten rengine göre hatta yüz hatlarına göre en doğal şekilde kaş uygulaması yapılır. Gelişen teknoloji ile ortaya çıkan bu yöntem oldukça organiktir ve cildinize ve kaşlarınıza asla zarar vermez.


Kaş kontür uygulaması nasıl yapılır;


Bu uygulama yapılırken uzman bir güzellik merkezinden destek almanız çok önemlidir.

Kaş kontür uygulamasında ilk yapılacak kaşların uyuşturulmasıdır. Bu işlem yaklaşık olarak 40-45 dakika sürer. Deri altından verilen uyuşturucu ile kaşlarınızı hissetmez duruma gelirsiniz.

Kaşlarınız uyuştuktan sonra iki kaşın birbirine uygun olması sağlanır. Kavisler verilir ve yüzünüze en uygun şekilde çizilerek işleme başlanır.

Çizildikten ve şekil verildikten sonra boyama işlemine geçilir.

Bu işlemler yapılırken kesinlikle acı hissetmezsiniz.

Bu işlemleri hepsi yaklaşık olarak 1 buçuk, 2 saat sürer. İşlem bittikten sonra kaşlarınızı yaklaşık olarak 2 yıl kullanabilirsiniz.

Kaş kontür uygulaması yapılma işleminden sonra 2 gün su değdirmemeniz gerekir.

Kaşlarınız ilk kez boyandığında rengi koyu olacaktır ama yıkandıkça istediğiniz renge kısa zaman içinde ulaşacaktır.

2-3 gün süresince kaşlarınıza vazelin sürerek dinlenmesini sağlayabilirsiniz.

Bir süre sonra ise ikinci seansı uygulanır. Kişini kaşlarına göre seans sayısı 3 ya da 4’e uzayabilir. Bu seanslar tamamlandıktan sonra istediğiniz doğal kaşlara kavuşabilirsiniz.

                           Kaş kontürü / Nova güzellik salonu Antalya

Antalya Güzellik Merkezi

Hakkımızda

Nova Güzellik Salonu, 23 yıllık birikim ve deneyim sonucunda kusursuz  hızmet anlayışı ile faaliyet gösteren bir isletmedir. Hizmetlerimiz arasında Antalya Lazer epil...

İletişim

Fener Mahallesi 1967 Sokak No:16/4 Muratpaşa / ANTALYA

Email:
info@novaguzelliksalonu.com

0544 540 1943 / 0544 540 1968

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cumartesi:
10:00 - 19:00

Pazar:
Kapalı

Çalışma saatleri dışındaki randevular için iletişime geçiniz.