Yandez

Buz Teknolojili Lazer Epilasyon

Buz Teknolojili Lazer Epilasyon

Buz Başlıklı Lazer sistemleri kıl köklerini dondurarak yok eden bununla beraber son derece konforlu ve etkili epilasyonu sizlere sunan bir sistemdir.

 Buz Başlıklı Lazer teknolojisi ile tanışmak ayrıca yazı pürüzsüz ve harika bir cilt ile karşılamak için geri sayım artık başladı.

 Uzun yıllardır hayatımızda var olan lazer epilasyon sistemleri her ne kadar güzelliğimizi başka bir yöne taşımış olsa da, yeni çıkan sistemlerle ilgili henüz çözülmemiş bazı sorunlar vardı. Öncelikle her türde cilt rengine uygulanamıyor ve maalesef acı düzeni düşük olan insanlar için konforlu bir tedavi sağlayamıyorlardı.

 Bu anlamda Buz Başlıklı Lazer epilasyon sistemleri yepyeni bir çığır açan bir teknoloji ile karşımıza çıktı. Buz Başlıklı Lazer Yeni nesil lazer sistemi olarak kalıcı ve pürüzsüzlük oluştururken , bunu daha kısa zamanda, çok daha etkili bir şekilde yerine getiriyor ve eski teknolojilere inat soğutucu mekanizma sayesinde çok daha gelişmiş , acı seviyesi çok düşük ve konforlu bir tedavi olanağını sizlere sunuyor. Örneğin eski nesil lazer sistemleri ile yapılan en çok acı hissedilen bikini bölgesine yapılan uygulamalar aşırı acılı olurken, Buz Başlıklı Lazer sayesinde bu hassas bölgelerde bile acısız ve daha konforlu bir epilasyon uygulamasını mümkün kılmakta. Üstelik sizin ten renginiz ne kadar fazla koyu olursa olsun! Eski tip lazer sistemlerinde ten rengi ne kadar koyu olursa o kadar lazer teknolojilerden fayda sağlamak da zor olurdu. Yani, esmer olmak bu anlamda bir dezavantaj haline gelmişti. Fakat yeni nesil Buz Başlıklı Lazer epilasyon teknolojisi ile en koyu tenlerde bile harika sonuçlar alabilmek artık mümkün hale geldi. Buda demekki  artık, özellikle yaz aylarında bile bronz teninizle lazer epilasyon yaptırabiliyorsunuz ; bu da demek oluyorki Buz Başlıklı Lazer  teknolojisinin, tüm sene boyunca yaz aylarında bile, ten renginiz farketmeden uygulanabilen tek lazer sistemi olması demek oluyor.

Antalya Güzellik Merkezi

Hakkımızda

Nova Güzellik Salonu, 23 yıllık birikim ve deneyim sonucunda kusursuz  hızmet anlayışı ile faaliyet gösteren bir isletmedir. Hizmetlerimiz arasında Antalya Lazer epil...

İletişim

Fener Mahallesi 1967 Sokak No:16/4 Muratpaşa / ANTALYA

Email:
info@novaguzelliksalonu.com

0544 540 1943 / 0544 540 1968

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cumartesi:
10:00 - 19:00

Pazar:
Kapalı

Çalışma saatleri dışındaki randevular için iletişime geçiniz.