Yandez

Altın Maske

Altın Maske

Hanımlar kendinizi şımartmayı sonuna dek hak ediyorsunuz.

Saf Altın, asırlar boyu ayrıcalıklı ve varlıklı kişilerce genç ve güzel bir cildin sırrı olarak kullanılmıştır. Teknolojide ve kimya endüstrisinde yaşanan gelişmeler, bu antik sırdan günümüzde de sonuna dek faydalanılmasını sağlamıştır. Üstelik artık Altın Bakımı için kraliçe olmanız gerekmiyor.

UMO yenilikçi Japon teknolojisini, altının zengin içerikli ve doğal iyileştirici gücüyle birleştirerek ışıltılı, pırıl pırıl bir cilde kavuşturuyor.

Tıp Alanında Altın Kullanımı

1992 yılında Fransız arkeologlar 14.yy’da Mısırda yaşayan kadınların güzellik kaynağını araştırdı: Antik Mısırdaki kadınların çoğunun özellikle Cleopatra’nın cildine saf altından yapılan özel bir maske ile bakım yaptıkları görüldü. Cleopatra her gece bu maske ile uyurdu ve bu sayede ölene dek yüzünün güzelliğini uzun yıllar boyunca korudu.

Ayrıca yapılan diğer araştırmalarda Ch’ing hanedanı kraliçesinin altınla cildine her gün masaj yaptığı belirlendi.

Altın Kural: 24 Ayar Altın + Gamma PGA + İyonlar + Ultrasonik Nano Mist = Işıldayan Cilt

Altın, cilt bakımlarında yaygın olarak kullanılmamaktadır. Çünkü altın zor çözünen bir maddedir ve cilde nüfuz etmesi güçtür.

UMO, tescilli Gamma PGA/Nano Mist teknolojisini kullanarak altını çözen ve cilt bariyerinin içerisine taşıyarak altının sunduğu tüm avantajlardan faydalanmayı ve hem anında hem de kalıcı sonuçlar almaya olanak tanıyan özel bir madde geliştirdi.

Özellikler ve Faydalar altının saflık ayarı ile ölçülür. Saf altın 24 ayardır.

Altın Yüz Bakım sistemi

Gerginleşme ve sıkılaşma sağlar, kolajen azalmalarını ve elastin bozulmalarını yavaşlatarak cildin sarkmasını önler. Cildin bazal katmanında hücre çoğalmasını tetikleyerek sağlıklı ve dayanıklı cilt hücrelerinin oluşmasını sağlar ve böylelikle ciltte sıkılaşma etkisi yaratır. İnce çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltır.

Altın, üstün nemlendirme formülüne sahip Gamma PGA ile cilde taşınır. Bu formül, nemi içinde tutarak cildi daha pürüzsüz ve elastik bir görünüme kavuşmaya hazırlar. Aydınlatır ve canlandırır.

1929’dan beri altın, romatoid artrit tedavisinde enflamasyon azaltıcı olarak başarıyla kullanılmaktadır.

Altının anti-enflamasyon özelliği ayrıca ciltteki enflamasyon’un da azalmasını sağlayarak melanin salgılanmasını yavaşlatır ve yaşlılık lekelerini azaltarak cildi aydınlatır, canlandırır. Serbest radikalleri yok eder. Altın, cilde zarar veren serbest radikallerle savaşarak cildin erken yaşlanmasını önlemeye yardımcı olur.

Antalya Güzellik Merkezi

Hakkımızda

Nova Güzellik Salonu, 23 yıllık birikim ve deneyim sonucunda kusursuz  hızmet anlayışı ile faaliyet gösteren bir isletmedir. Hizmetlerimiz arasında Antalya Lazer epil...

İletişim

Fener Mahallesi 1967 Sokak No:16/4 Muratpaşa / ANTALYA

Email:
info@novaguzelliksalonu.com

0544 540 1943 / 0544 540 1968

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cumartesi:
10:00 - 19:00

Pazar:
Kapalı

Çalışma saatleri dışındaki randevular için iletişime geçiniz.